• تویوتا الهی - مرکز فروش و خدمات پس از فروش تویوتا در خراسان رضوی
تویوتا تاكوما 2022

تویوتا تاكوما 2022

ویوتا تاكوما كه حداقل با ۳۳ پیكربندی متنوع در دسترس است وارد مدل سال 2022خود شده است. این خودرو به مدت ۱۵ سال پیاپی پرفروش‌ترین خودروی كلاس بسیار رقابتی پیكاپ های میان سایز بوده است. تویوتا كه به دنبال بهبود هرچه بیشتر آمار فروش این خودرو است اقدام به معرفی نسخه سفارشی تریل ادیشن كرده است.

بیشتر
تویوتا پریوس پرایم 2020

تویوتا پریوس پرایم 2020

پریوس از سال 1997 تا كنون روی خط تولید قرار دارد و یكی از پرچمداران كلاس هیبریدی ها در جهان محسوب می شود. نسل اول این خودرو از 1997 تا 2003، نسل دوم از 2003 تا 2009، نسل سوم از 2009 تا 2015 و نسل چهارم از 2015 تا كنون روی خط تولید قرار دارد. در نسل های مورد اشاره زیرمجموعه های بسیار متنوع و فیس لیفت های منطقه ای بر اساس بازار هدف نیز وجود می دارند.

بیشتر
تویوتا فورچونر لجندر‌

تویوتا فورچونر لجندر‌

فورچونر لجندر‌ 4X4 مجهز به موتور دیزلی 2.8 لیتری 204PS ‌است كه هم با یك گیربكس6 سرعته دستی (420نیوتن متر گشتاور)عرضه می‌شود و هم با گیربكس 6 سرعته اتوماتیك كه 500 نیوتن‌متر گشتاور دارد

بیشتر
تویوتا كمری مدل 2020

تویوتا كمری مدل 2020

خودرو كمری ۲۰۲۰ تفاوت فراوانی نسبت به مدل‌های قدیم خود دارد و در این سدان تهاجمی از اسپلیتر جدیدی در جلوی خودرو استفاده شده است. خودرو كمری ۲۰۲۰ تفاوت فراوانی نسبت به مدل‌های قدیم خود دارد و در این سدان تهاجمی از اسپلیتر جدیدی در جلوی خودرو استفاده شده و در دو نسخه TRD و Avalon TRD ارائه می‌شود.

بیشتر
ویژگی های تویوتا

ویژگی های تویوتا

ابرشركت تویوتا موتور (به ژاپنی: 自動車株式会社) یك ابرشركت چندملیتی ژاپنی سازندهٔ خودرو، ماشین‌آلات، پیشرانه و قطعات خودرو مستقر در شهر تویوتا در استان آیچی ژاپن است. نخستین خط تولید خودرو تویوتا در سال ۱۹۳۷ توسط كیشیرو تویودا و در كارخانه ماشین‌سازی صنایع تویوتا[۳]، كه متعلق به پدر وی (ساكیشی تویودا) بود، راه‌اندازی شد. نخستین خودروی سواری این شركت تویوتا ای‌ای نام داشت. ابرشركت تویوتا دارندهٔ برندهای دینا، دایهاتسو، سایون، لكسوس و هینو موتورز نیز می‌باشد كه هم‌اكنون به‌عنوان بزرگترین خودروساز جهان شناخته می‌شود.[۴] سهام این شركت در بازار بورس نیویورك، بورس لندن و بورس توكیو معامله می‌شود. toyotaelahi.com

بیشتر